Press "Enter" to skip to content

Interclub 2023-2024: Uitslagen ploeg Gambiet Opwijk 5 (Afdeling 5J)

Uitslagen:

Ronde 1

Datum: 24/09/2023

Tegen: 239 Boitsfort 4

Plaats: Uit

Centre Culturel – Gemeenschapscentrum WABO
Avenue Delleur 39-43
1170 Bruxelles

Ploegenresultaat:

ThuisploegUitploegResultaat
0: BYE 5J401: KGSRL 150 – 0
471: Wachtebeke 4436: LSV-Chesspirant 70 – 4
114: Mechelen 7209: The Belgian CC 43 – 1
239: Boitsfort 4261: Gambiet Opwijk 52.5 – 1.5
417: Pion-Aalst 3278: Pantin 81 – 3
462: Zottegem 3230: Leuven Centraal 100.5 – 3.5

Individueel resultaat:

BordWitZwartResultaat
1Serge Remon (1528)Jeroen Vanherck (1574)1-0
2Louis Verspecht (1358)Yves Van Mol (1459)½-½
3Fernand Simon (1329)Aron Martens (1357)½-½
4Adinda Vanherck (1120)Sylvain Travers (1327)½-½

Klassement na ronde 1:

Ronde 2

Datum: 15/10/2023

Tegen: 417 Pion-Aalst 3

Plaats: Thuis

Hof ten Hemelrijk
Kloosterstraat 7
1745 Opwijk

Ploegenresultaat:

ThuisploegUitploegResultaat
KGSRL 15 (401)Leuven Centraal 10 (230)2 – 2
Pantin 8 (278)Zottegem 3 (462)2.5 – 1.5
Gambiet Opwijk 5 (261)Pion-Aalst 3 (417)2 – 2
The Belgian CC 4 (209)Boitsfort 4 (239)3 – 1
LSV-Chesspirant 7 (436)Mechelen 7 (114)1.5 – 2.5
BYE 5J (0)Wachtebeke 4 (471)0 – 0

Individueel resultaat:

BordWitZwartResultaat
1Cotman, Lothar (1432)Claessens, Dirk (1435)1-0
2Schatteman, Sven (1416)Verspecht, Louis (1358)1-0
3Martens, Aron (1357)Van Steen, Guido (1380)1-0
4Van Impe, Tristan (1150)Vanherck, Adinda (1120)1-0

Klassement na ronde 2:

Ronde 3

Datum: 22/10/2023

Tegen: 462 Zottegem 3

Plaats: Uit

Ontmoetingscentrum Oombergen
Oombergenstraat 41
9620 Zottegem

Ploegenresultaat:

ThuisploegUitploegResultaat
Wachtebeke 4 (471)KGSRL 15 (401)1 – 3
Mechelen 7 (114)BYE 5J (0)0 – 0
Boitsfort 4 (239)LSV-Chesspirant 7 (436)3 – 1
Pion-Aalst 3 (417)The Belgian CC 4 (209)2 – 2
Zottegem 3 (462)Gambiet Opwijk 5 (261)1.5 – 2.5
Leuven Centraal 10 (230)Pantin 8 (278)1 – 3

Individueel resultaat:

BordWitZwartResultaat
1De Weird, Evy (1739)Van Malder, Tibo (1460)1-0
2Cotman, Lothar (1432)De Rycke, Georges (1385)1-0
3Gabriels, Ebe (1318)Martens, Aron (1357)½-½
4Cotman, Dirk (1355)Van Heghe, Isabelle (1150)1-0

Klassement na ronde 3:

Ronde 4

Datum: 19/11/2023

Tegen: 230 Leuven Centraal 10

Plaats: Thuis

Hof ten Hemelrijk
Kloosterstraat 7
1745 Opwijk

Ploegenresultaat:

ThuisploegUitploegResultaat
KGSRL 15 (401)Pantin 8 (278)0 – 4
Gambiet Opwijk 5 (261)Leuven Centraal 10 (230)0 – 4
The Belgian CC 4 (209)Zottegem 3 (462)0 – 4
LSV-Chesspirant 7 (436)Pion-Aalst 3 (417)2 – 2
BYE 5J (0)Boitsfort 4 (239)0 – 0
Wachtebeke 4 (471)Mechelen 7 (114)1.5 – 2.5

Individueel resultaat:

BordWitZwartResultaat
1Cotman, Lothar (1432)Vandenhove, Lucas (1381)0-1
2Peeters, Rik (1380)Martens, Aron (1357)1-0
3Cotman, Dirk (1355)Verplancke, Joost (1350)0-1
4Mallants, Jochen (1330)Vanherck, Adinda (1120)1-0

Klassement na ronde 4:

Ronde 5

Datum: 03/12/2023

Tegen: 278 Pantin 8

Plaats: Uit

Maison de Quartier Malibran, 10 rue de la Digue, 1050 Bruxelles

Ploegenresultaat:

ThuisploegUitploegResultaat
Mechelen 5 (114)KGSRL 15 (401)2 – 2
Boitsfort 4 (239)Wachtebeke 4 (471)3 – 1
Pion-Aalst 3 (417)BYE 5J (0)0 – 0
Zottegem 3 (462)LSV-Chesspirant 7 (436)3 – 1
Leuven Centraal 10 (230)The Belgian CC 4 (209)2.5 – 1.5
Pantin 8 (278)Gambiet Opwijk 5 (261)4 – 0

Individueel resultaat:

BordWitZwartResultaat
1Dedeycker, Hippolyte (1673)Cotman, Lothar (1432)1-0
2Cotman, Dirk (1355)Ninane, Erwan (1490)0-1
3Anckaert, Benjamin (1451)Staes, Ibo (1124)1-0 FF
4Versyck, Dries (1100)Coenen, Stijn (1109)0-1 FF

Klassement na ronde 5:

Ronde 6

Datum: 28/01/2024

Tegen: 401 KGSRL 15

Plaats: Uit

Abrahamstraat 46, 9000 GENT

Ploegenresultaat:

ThuisploegUitploegResultaat
KGSRL 15 (401)Gambiet Opwijk 5 (261)1 – 3
The Belgian CC 4 (209)Pantin 8 (278)0 – 4
LSV-Chesspirant 7 (436)Leuven Centraal 10 (230)4 – 0
BYE 5J (0)Zottegem 3 (462)0 – 0
Wachtebeke 4 (471)Pion-Aalst 3 (417)3 – 1
Mechelen 7 (114)Boitsfort 4 (239)3 – 1

Individueel resultaat:

BordWitZwartResultaat
1Vermeulen, Hailey (1429)Vanherck, Jeroen (1574)½-½
2Verspecht, Louis (1358)Abramenko, Aleksei (1424)1-0
3De Clerck, Mathias (1069)Vanherck, Adinda (1120)0-1
4Callebert, Benjamin (1080)Laforce, Edward (1066)½-½

Klassement na ronde 6:

Ronde 7

Datum: 04/02/2024

Tegen: 209 The Belgian CC 4

Plaats: Thuis

Hof ten Hemelrijk
Kloosterstraat 7
1745 Opwijk

Ploegenresultaat:

ThuisploegUitploegResultaat
Boitsfort 4 (239)KGSRL 15 (401)0 – 4
Pion-Aalst 3 (417)Mechelen 7 (114)3 – 1
Zottegem 3 (462)Wachtebeke 4 (471)3 – 1
Leuven Centraal 10 (230)BYE 5J (0)0 – 0
Pantin 8 (278)LSV-Chesspirant 7 (436)1.5 – 2.5
Gambiet Opwijk 5 (261)The Belgian CC 4 (209)3 – 1

Individueel resultaat:

BordWitZwartResultaat
1Verspecht, Louis (1358)Al Lamaakchaoui, Ayoub (1599)1-0
2Koninckx, Eric (1556)Martens, Aron (1357)0-1
3Versyck, Dries (1100)Varlet, Daniel (1362)0-1
4Souweine, Edwige (1227)Callebert, Benjamin (1080)0-1

Klassement na ronde 7:

Ronde 8

Datum: 18/02/2024

Tegen: 436 LSV-Chesspirant 7

Plaats: Uit

Refter Gemeentelijke Basisschool Merelbeke, GILKO, Kloosterstraat 19, 9820 Merelbeke

Ploegenresultaat:

ThuisploegUitploegResultaat
KGSRL 15 (401)The Belgian CC 4 (209)2.5 – 1.5
LSV-Chesspirant 7 (436)Gambiet Opwijk 5 (261)2.5 – 1.5
BYE 5J (0)Pantin 8 (278)0 – 0
Wachtebeke 4 (471)Leuven Centraal 10 (230)2.5 – 1.5
Mechelen 7 (114)Zottegem 3 (462)1 – 3
Boitsfort 4 (239)Pion-Aalst 3 (417)1.5 – 2.5

Individueel resultaat:

BordWitZwartResultaat
1Meert, Maarin (1381)Verspecht, Louis (1358)½-½
2Martens, Aron (1357)Smis, Leen (1179)1-0
3Ingels, Nick (1150)Versyck, Dries (1100)0-1
4Callebert, Benjamin (1080)Meert, Senne (1130)0-1

Klassement na ronde 8:

Ronde 9

Datum: 10/03/2024

Tegen: bye

Plaats:

Geen resultaat

Ronde 10

Datum: 24/03/2024

Tegen: 471 Wachtebeke 4

Plaats: Uit

cultureel centrum
Dr. Jules Persynplein 6
9185 Wachtebeke

of

De zwarte ruiter
Schoolstraat 3
9185 Wachtebeke

Nog geen resultaat gekend

Ronde 11

Datum: 21/04/2024

Tegen: 114 Mechelen 6

Plaats: Thuis

Hof ten Hemelrijk
Kloosterstraat 7
1745 Opwijk

Nog geen resultaat gekend