Press "Enter" to skip to content

Interclub 2023-2024: Uitslagen ploeg Gambiet Opwijk 2 (Afdeling 4E)

Uitslagen:

Ronde 1

Datum: 24/09/2023

Tegen: 233 DZD Halle 1

Plaats: Uit

Sociale Campus
Kanaalbrugstraat 5D
1500 Halle

Ploegenresultaat:

ThuisploegUitploegResultaat
207: 2 Fous Diogène 2525: Anderlues 21.5 – 2.5
230: Leuven Centraal 4961: Braine Echecs 11 – 3
432: Wetteren 4209: The Belgian CC 23.5 – 0.5
233: DZD Halle 1261: Gambiet Opwijk 22.5 – 1.5
401: KGSRL 8278: Pantin 33.5 – 0.5
226: Europchess 3902: C.E.Sambrevillois 23 – 1

Individueel resultaat:

BordWitZwartResultaat
1Gert De Ceukelaire (1866)Sam Van Zeebroeck (1802)1-0F
2Rudi Valcke (1583)Geert Maeckelbergh (1816)½-½
3Anne-Marie Maeckelbergh (1718)Lothar Cotman (1432)1-0
4Dirk Cotman (1355)Aron Schepens (1590)1-0

Klassement na ronde 1:

Ronde 2

Datum: 15/10/2023

Tegen: 401 KGSRL 8

Plaats: Thuis

Hof ten Hemelrijk
Kloosterstraat 7
1745 Opwijk

Ploegenresultaat:

ThuisploegUitploegResultaat
Anderlues 2 (525)C.E.Sambrevillois 2 (902)1.5 – 2.5
Pantin 3 (278)Europchess 3 (226)3.5 – 0.5
Gambiet Opwijk 2 (261)KGSRL 8 (401)3 – 1
The Belgian CC 2 (209)DZD Halle 1 (233)2 – 2
Braine Echecs 1 (961)Wetteren 4 (432)1 – 3
2 Fous Diogène 2 (207)Leuven Centraal 4 (230)1 – 3

Individueel resultaat:

BordWitZwartResultaat
1Barbe, Tom (2024)Vreugdenhil, Frans (1899)1-0
2Van De Wynkele, Rudy (1807)Koornstra, Robbert-Jan (1892)0-1
3Cotman, Bernd (1611)De Saegher, Johan (1749)1-0
4De Saegher, Victor (1745)Vanherck, Jeroen (1574)1-0

Klassement na ronde 2:

Ronde 3

Datum: 22/10/2023

Tegen: 226 Europchess 3

Plaats: Uit

CIE
Dennenboslaan 54
3090 Overijse

Ploegenresultaat:

ThuisploegUitploegResultaat
Leuven Centraal 4 (230Anderlues 2 (525)3.5 – 0.5
Wetteren 4 (432)2 Fous Diogène 2 (207)2.5 – 1.5
DZD Halle 1 (233)Braine Echecs 1 (961)2 – 2
KGSRL 8 (401)The Belgian CC 2 (209)1.5 – 2.5
Europchess 3 (226)Gambiet Opwijk 2 (261)3 – 1
C.E.Sambrevillois 2 (902)Pantin 3 (278)1 – 3

Individueel resultaat:

BordWitZwartResultaat
1Ramos Florido, José-Maria (1824)Vanstraelen, Roel (1985)1-0
2Koornstra, Robbert-Jan (1892)Busquets Pérez, Luis (1800)1-0
3Parreira, Luis Miguel (1751)De Mol, Patrick (1726)1-0
4Cotman, Bernd (1611)Busquets Xapelli, David (1505)0-1

Klassement na ronde 3:

Ronde 4

Datum: 19/11/2023

Tegen: 902 C.E.Sambrevillois 2

Plaats: Thuis

Hof ten Hemelrijk
Kloosterstraat 7
1745 Opwijk

Ploegenresultaat:

ThuisploegUitploegResultaat
Anderlues 2 (525)Pantin 3 (278)3 – 1
Gambiet Opwijk 2 (261)C.E.Sambrevillois 2 (902)3 – 1
The Belgian CC 2 (209)Europchess 3 (226)1 – 3
Braine Echecs 1 (961)KGSRL 8 (401)3 – 1
2 Fous Diogène 2 (207)DZD Halle 1 (233)2 – 2
Leuven Centraal 4 (230)Wetteren 4 (432)1 – 3

Individueel resultaat:

BordWitZwartResultaat
1Vanstraelen, Roel (1985)Van Bael, Pascal (1687)1-0
2Groteclaes, Alexandre (1639)Koornstra, Robbert-Jan (1892)0-1
3Cotman, Bernd (1611)Descamps, Thomas (1522)0-1
4Maniscalco, Antoni (1446)Vanherck, Jeroen (1574)0-1

Klassement na ronde 4:

Ronde 5

Datum: 03/12/2023

Tegen: 278 Pantin 3

Plaats: Uit

Maison de Quartier Malibran, 10 rue de la Digue, 1050 Bruxelles

Nog geen resultaat gekend

Ronde 6

Datum: 28/01/2024

Tegen: 525 Anderlues 2

Plaats: Uit

Impasse de l’Hospiteau, 3
6150 Anderlues

Nog geen resultaat gekend

Ronde 7

Datum: 04/02/2024

Tegen: 209 The Belgian CC 2

Plaats: Thuis

Hof ten Hemelrijk
Kloosterstraat 7
1745 Opwijk

Nog geen resultaat gekend

Ronde 8

Datum: 18/02/2024

Tegen: 961 Braine Echecs 1

Plaats: Uit

Centre culturel
1er étage
Rue Jules Hans 4
1420 Braine l’Alleud

Nog geen resultaat gekend

Ronde 9

Datum: 10/03/2024

Tegen: 207 2 Fous Diogène 2

Plaats: Thuis

Hof ten Hemelrijk
Kloosterstraat 7
1745 Opwijk

Nog geen resultaat gekend

Ronde 10

Datum: 24/03/2024

Tegen: 230 Leuven Centraal 4

Plaats: Uit

De Wingerd
Wingerdstraat 14
3000 Leuven

Nog geen resultaat gekend

Ronde 11

Datum: 21/04/2024

Tegen: 432 Wetteren 4

Plaats: Thuis

Hof ten Hemelrijk
Kloosterstraat 7
1745 Opwijk

Nog geen resultaat gekend